Nauka rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Targi Studenckiej Mobilności 2022

Targi Studenckiej Mobilności to wydarzenie organizowane przez Zespół Mobilności Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem Targów jest promowanie szeroko pojętej mobilności wśród młodych osób. Wydarzenie ma na celu przedstawienie uczestnikom różnych możliwości aktywności podczas trwania studiów oraz po ich zakończeniu. Promuje także tanie oraz przyjazne dla młodych ludzi formy podróży.

Fot. Organizator Targów Studenckiej Mobilności

Targi odbędą się w dniach 9-10 grudnia (piątek-sobota) w Auditorium Maxium UJ na ulicy Krupniczej 33 w Krakowie. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na piątek na godzinę 14:00. Natomiast drugi dzień Targów rozpocznie się o godzinie 10:00.

Targi Studenckiej Mobilności są świetną inicjatywą dla każdego kto chce poszerzać swoje horyzonty. Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się jakie są możliwości pracy w podróży, jak żyć z podróżowania oraz jak przenieść swoją działalność do Internetu. W trakcie wydarzenia odbędą się spotkania z zaproszonymi prelegentami. Tematy tych wystąpień będą dotyczyły głównie zagadnień związanych z pracą w podróżowaniu oraz połączeniu pracy zdalnej z turystyką. Ponadto odbędą się wykłady o wybranych krajach w kontekście życia, pracy i podróżowania w nich.

Na Targach pojawią się stoiska organizacji zajmujących się studenckimi podróżami, wymianami, wyjazdami au pair i work&travel, stażami zagranicznymi oraz innymi podróżniczymi zagadnieniami. Organizacje będą również odpowiadać na pytania uczestników.

Gościem Targów będzie Martyna Wojciechowska, dziennikarka, pisarka oraz podróżniczka. Spotkanie autorskie z Martyną Wojciechowską, na którym premierę będzie mieć książka "Co chcesz powiedzieć światu" odbędzie się w piątek 9 grudnia o godzinie 18:00.

 

 

pokaż metkę
Autor: Targi Studenckiej Mobilności
Osoba publikująca: Magdalena Łukasik
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2022-12-06
Data aktualizacji: 2022-12-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź