Nauka rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Kreatywny Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego już 15 maja

2024-05-10

Kreatywny Kampus to przestrzeń stworzona dla rozwoju działań kreatywnych studentów, doktorantów i pracowników zarówno Kampusu 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak i całego Uniwersytetu!

Składa się ona z wydarzenia, które odbędzie się 15 Maja na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz z konkursu, do którego zgłaszać można swoje pomysły na projekt, startup lub wynalazek do 26 kwietnia.

Po pięciu latach przerwy Festiwal Nauki i Sztuki wraca do Krakowa

2024-05-09

Warsztaty, gry, eksperymenty, prezentacje, wykłady, debaty, wystawy i koncerty - tegoroczny Festiwal Nauki i Sztuki to blisko 300 wydarzeń przygotowanych przez kilkanaście uczelni i instytucji.

Innowacyjny Szpital – Dane Medyczne: Bezpieczeństwo, Prywatność i Dostęp – EIT Health Morning Health Talks

2024-05-08

9 maja 2024 roku odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie organizowane przez LifeScience Krakow EIT Health Hub, w ramach cyklu EIT Health Morning Health Talks. Tegoroczny tytuł brzmi: “Innovative hospital – Medical Data: Security, Privacy and Access”. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej w języku angielskim. Partnerem spotkania jest Miasto Kraków.

Konsultacje społeczne projektu Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2024-20272

2024-04-19

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do wzięcia udziału w prowadzonych przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK konsultacjach społecznych projektu Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2024-2027.

Dni Otwarte na uczelniach

2024-03-21

Z myślą o swoich przyszłych studentach uczelnie organizują Dni Otwarte. Udział w Dniach Otwartych to doskonała okazja, by poznać uczelnię, kierunki studiów i zasady rekrutacji.

New Education Forum już 14 marca w Krakowie – zgłoś swój udział!

Komunikat archiwalny 2024-03-05

Miasto Kraków i Centrum Innowacyjnej Edukacji zapraszają na New Education Forum Kraków, którego część główna odbędzie się już 14 marca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Wydarzenie zgromadzi szerokie grono osób, którym zależy na edukacji nadążającej za wyzwaniami współczesnego świata.

New Education Forum

Wyniki oceny wniosków złożonych do programu Krakowskie Konferencje Naukowe

2024-03-05

Zakończyła się ocena wniosków do czternastej edycji programu Krakowskie Konferencje Naukowe. Program skierowany jest do podmiotów organizujących konferencje naukowe w Krakowie, które chcą promować Kraków jako ośrodek naukowy. Inicjatywa realizowana jest przez Urząd Miasta Krakowa oraz Polską Akademię Umiejętności. Władze Krakowa na realizację tegorocznej edycji przeznaczyły 150 000 złotych.

Międzynarodowe Zawody Robotów Marsjańskich we wrześniu w Krakowie

2024-02-14

Entuzjaści kosmosu i technologii robotycznych, przygotujcie się na niezapomniane wrażenia! Od 6 do 8 września 2024 roku w Krakowie odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja European Rover Challenge (ERC). Już dziś zapraszamy wszystkich Krakowian na niezwykłą imprezę!

Pracownicy UMK zaśpiewali kolędę na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie

2024-01-19

Pracownicy Urzędu Miasta Krakowa zostali nominowani przez Uniwersytet Jagielloński do wzięcia udziału w świątecznym wyzwaniu #KolędaDlaHospicjum2023, którego celem jest wsparcie Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. W tym wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli także pracownicy Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji.

Rusza 14. edycja programu Krakowskie Konferencje Naukowe

2024-01-15

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu Krakowskie Konferencje Naukowe. Inicjatywa realizowana jest przez Urząd Miasta Krakowa oraz Polską Akademię Umiejętności. Władze Krakowa na realizację tegorocznej edycji przeznaczyły 150 000 złotych.

Znajdź