Nauka rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

III Charytatywny Amatorski Turniej Siatkówki

2023-11-29

Pracowniczki i pracownicy Urzędu Miasta Krakowa będą rywalizować w III Charytatywnym Amatorskim Turnieju Siatkówki. Turniej odbędzie się 8 grudnia na boisku hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie.

O łamaniu stereotypu naukowca – wywiad z dr Moniką A. Koperską

2023-11-08

Zapraszamy na kolejną rozmowę w ramach cyklu „Dlaczego Kraków? Rozmowy z przedstawicielami biznesu i nauki”, podczas których mamy szansę lepiej poznać ludzi, dzięki którym Kraków staje się konkurencyjnym miejscem do rozwoju biznesu i rozpoznawalnym na świecie centrum akademickim. Goście odpowiadają na pytania związane z własną działalnością i zdradzą czytelnikom, dlaczego właśnie Kraków stał się miejscem rozpoczęcia ich drogi naukowej. Tym razem mieliśmy przyjemność porozmawiać z Panią Doktor Moniką A. Koperską, która w 2012 roku zwyciężyła w pierwszym w naszym kraju konkursie FameLab, zdobywając II miejsce i nagrodę publiczności na poziomie ogólnoświatowym FameLab International.

CASSINI HACKATHON – zbuduj rozwiązanie mające wpływ na międzynarodowy rozwój oraz pomoc humanitarną i wygraj 10.000 PLN.

2023-10-10

Trzy dni prawdziwej burzy mózgów i szansa na stworzenie unikatowego pomysłu na biznes z wykorzystaniem danych satelitarnych i nawigacyjnych. Tak w skrócie wygląda szósta edycja CASSINI Hackathon, który odbędzie się 3-5 listopada w Krakowskim Parku Technologicznym. To hackathon dla tych wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na rozwój międzynarodowy i pomoc humanitarną.

Zakończenie przyjmowania ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności wspomagającej rozwój techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechnianie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w praktyce gospodarczej w roku 2023

2023-09-12

Przyjmowanie ofert na realizację zadań publicznych Gminy Miejskiej Kraków w sferze działań publicznych w zakresie działalności wspomagającej rozwój techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechnianie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w praktyce gospodarczej z pominięciem otwartego konkursu ofert w 2023 roku zostało zakończone z uwagi na wyczerpanie środków.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Wyzwania związane ze stosowaniem generatywnej sztucznej inteligencji..."

2023-09-11

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Wyzwania związane ze stosowaniem generatywnej sztucznej inteligencji w praktyce organizacji profesjonalnych" przygotowywanego przez Fundację Optimum Pareto na podstawie art. 19 a ustawy - oferta numer PI-05.525.17.2023.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Wyjdźmy na pole z nauką"

2023-08-31

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Wyjdźmy na pole z nauką" przygotowywanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Osobistego SEED na podstawie art. 19 a ustawy - oferta numer PI-05.525.12.2023.

Zakończenie przyjmowania ofert na realizację zadań publicznych w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w roku 2023

2023-08-25

Przyjmowanie ofert na realizację zadań publicznych Gminy Miejskiej Kraków w sferze działań publicznych w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania z pominięciem otwartego konkursu ofert w 2023 roku zostało zakończone z uwagi na wyczerpanie środków.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Studencka Giełda Pracy – nowe media akademickie”

2023-08-25

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Studencka Giełda Pracy – nowe media akademickie” przygotowywanego przez Fundację Szkolna Giełda Pracy na podstawie art. 19 a ustawy - oferta numer PI-05.525.10.2023.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Co jadał Mikołaj Kopernik podczas studiów na Akademii Krakowskiej 1491-1495 - warsztaty kulinarne"

2023-08-24

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Co jadał Mikołaj Kopernik podczas studiów na Akademii Krakowskiej 1491-1495 - warsztaty kulinarne" przygotowywanego przez Fundację Promocji Wyrobów Rzemieślniczych na podstawie art. 19 a ustawy - oferta numer PI-05.525.9.2023.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Ambasada Studentów Zagranicznych"

2023-08-21

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. "Ambasada Studentów Zagranicznych" przygotowywanego przez Fundację Ambasada Społeczności na podstawie art. 19 a ustawy - oferta numer PI-05.525.4.2023.

Znajdź