Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Webinar: Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej - z wykorzystaniem sygnałów płynących ze wskaźnika Stochastic”, który odbędzie się w dniu 19 października 2021 r. w godz. 11.00 – 12.30.

ebinar jest kierowany głównie do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe) lub do osób nadzorujących takie transakcje. Dla takich osób webinar będzie bardzo praktyczny i konkretny.
W mniejszym stopniu webinar jest również adresowany do osób zajmujących się kwestiami księgowymi oraz kwestiami handlowymi w firmie. Niemniej jednak osoby takie także dowiedzą się sporo interesujących informacji.

Prowadzący webinar przedstawi słuchaczom jego ulubioną strategię, pomocną w ustalaniu momentu dokonywania przewalutowań (sprzedaży waluty oraz zakupu waluty). Strategia ta polega na zamykaniu pozycji walutowej (neutralizowaniu ryzyka kursowego) w odpowiednich momentach czasu, z wykorzystaniem wskaźnika Stochastic - jako wskaźnika analizy technicznej wykresów kursów walut.
Strategia ta jest oparta na obiektywnych sygnałach płynących z rynku walutowego.
W telegraficznym skrócie - metoda ta pozwala "wyłapywać górki na sprzedaż waluty oraz dołki pod zakup waluty".

Webinar poprowadzi: Jacek Maliszewski - główny ekonomista DMK Sp. z o.o., ekspert z 25 letnim doświadczeniem na rynku walutowym.

Więcej informacji i rejestracja na stronie organizatora

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2021-10-05
Data aktualizacji: 2021-10-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź