Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Kraków pozostaje znaczącym ośrodkiem dla globalnej branży IT

2023-06-01

Zachęcamy do zapoznania się z raportem firmy MOTIFE „Raport z Krakow IT Market 2023”.

Raport prezentuje najnowsze dane na temat branży informatycznej oraz krakowskiej puli talentów IT.

Spotkanie na temat projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z NGO na rok 2024

2023-05-29

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2023 r. (wtorek) w godzinach 10:00-12:00.

Miejsce spotkania to Klaster Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 przy ul. Zabłocie 22 (budynek B), sala konferencyjna nr 115 (I piętro).

Evidence Prime laureatem nagrody głównej w konkursie Orzeł Innowacji

2023-05-29

Evidence Prime, wiodący producent innowacyjnych rozwiązań technologicznych, otrzymał główną nagrodę za najlepsze rozwiązanie technologiczne w prestiżowym konkursie Orzeł Innowacji. Wyróżnienie podkreśla zaangażowanie Evidence Prime w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, które rewolucjonizują branżę nauk life sciences i napędzają postęp technologiczny

Rusza dofinansowanie dla NGO w obszarze wspierania przedsiębiorczości

2023-05-22

Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK rozpoczyna nabór wniosków o małe granty w obszarze wspierania przedsiębiorczości.

Kraków ma biznesową moc i temperament – wywiad ze Sławomirem Czużem, dyrektorem generalnym firmy LTIMindtree Polska

2023-05-18

Zapraszamy na rozmowę prowadzoną w ramach cyklu „Dlaczego Kraków? Rozmowy z przedstawicielami biznesu i nauki”. Dzisiaj naszym rozmówcą jest przedstawiciel firmy LTIMindtree Polska: Sławomir Czuż, dyrektor generalny. Zachęcamy do lektury!

Zapraszamy na spacer po Obserwatorium Astronomicznym UJ

2023-05-17

Kopernik miał rację – nic piękniejszego nad niebo! Szczególnie to, które rozpościera się nad Krakowem. Abyście mogli w pełni się o tym przekonać zapraszamy Was na wieczorno-nocne obserwacje nieba do Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Badanie branży gier w Krakowie 2022

2023-05-17

Znaczenie branży gier wśród przemysłów kreatywnych stale rośnie. Kraków to jedno z najważniejszych polskich miast dla tej branży, działa tu ok. 70 firm zajmujących się grami wideo. Na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa powstał raport, który w syntetycznej formie prezentuje specyfikę lokalnego rynku na tle Polski, Europy i świata. Badanie zostało zrealizowane przez Digital Dragons, zespół Krakowskiego Parku Technologicznego specjalizujący się w branży gier.

Stoisko podczas Jarmarku Rzemiosła dla twróców-amatorów

2023-05-10

Urząd Miasta Krakowa i Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zapraszają aktywnych i twórczych mieszkańców Krakowa do udziału w tegorocznym Jarmarku Rzemiosła.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie

2023-04-28

Szukasz pracy? Myślisz nad zmianą obecnego zatrudnienia? 10 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic do wzięcia udziału w jednych z największych bezpłatnych Targów Pracy i Przedsiębiorczości!

VI Spotkanie nowohuckich przedsiębiorców

2023-04-25

Zapraszamy na kolejne spotkanie nowohuckich aktywnych przedsiębiorców.

Znajdź