Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Konkurs „Mój Pierwszy Biznes" 2022

2022-09-15

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych Miasta Krakowa do wzięcia udziału w konkursie „Mój Pierwszy Biznes” organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie we współpracy z Gminą Miejską Kraków i ABSL.

Kraków na targach Hannover Messe USA 2022

Kraków na targach nowoczesnych technologii w USA

2022-09-12

Targi HANNOVER MESSE USA to najważniejsze na świecie forum nowych technologii w przemyśle. Wydarzenie odbywa się pod hasłem przyśpieszenia transformacji przemysłowej oraz rozwoju automatyzacji. Podczas targów spotykają się najważniejsi producenci przemysłowi w Ameryce Północnej, którzy chcą rozwijać relacje i wzmacniać partnerstwa.

Krakowska Zbiórka Żywności 2022 – dołącz do nas!

2022-09-12

Od dziś (12 września) do piątku 23 września trwa nabór do tegorocznej edycji Krakowskiej Zbiórki Żywności. Akcja adresowana jest do firm, urzędów, uczelni, szkół i innych instytucji działających na terenie Krakowa. Celem zbiórki jest wparcie mieszkańców stolicy małopolski, których nie stać na samodzielny zakup żywności i potrzebują wsparcia. Zbiórka potrwa od 10 do 14 października 2022.

VII Małopolskie Forum Finansowe

2022-09-09

11 października w Starej Zajezdni przy ul. Wawrzyńca 12 odbędzie się VII Małopolskie Forum Finansowe. Początek o godzinie 9.00.

Kraków miastem innowacji! Rusza kampania „Kraków. Meet the innovation”

2022-09-05

Ponad 500 firm technologicznych, prawie 50 tysięcy pracowników IT i 9 tysięcy studentów kierunków informatycznych – to tylko niektóre z liczb, które potwierdzają, że Kraków jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków innowacji w Europie. Wizerunek miasta przyjaznego biznesowi będzie kreować kampania przygotowana przez Kraków5020 - miejską spółkę działającą w modelu DMO (Destination Management Organisation), której celem jest budowanie wizerunku i promocja miasta we współpracy z podmiotami z różnych branż.

Krakowski Pracodawca Roku 2021 - weź udział w konkursie

2022-09-01

Rozpoczął się nabór do tegorocznej edycji konkursu „Krakowski Pracodawca Roku 2021". Jego celem jest wyróżnienie krakowskich pracodawców, tworzących pozytywny wizerunek Miasta Krakowa, którym udało się zbudować mądrą politykę zatrudnienia, otwartą na potrzeby pracowników.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

2022-08-26

Wypromuj swój projekt – dołącz do akcji DOFE 2022!
Twoja instytucja, firma, a może Ty sam zrealizowałeś przedsięwzięcie dofinansowane ze środków unijnych? Będzie okazja, by pochwalić się tym sukcesem!
 

Dziś ostatni dzień na składanie wniosków o świadczenie postojowe

2022-08-16

Wniosek o świadczenie postojowe można przekazać do ZUS wyłącznie elektronicznie – za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

 

 

 

Małopolska Sieć Sukcesorów - nabór

2022-08-12

Głównym celem projektu „Małopolska Sieć Sukcesorów KOM” realizowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, jest: 

  • podniesienie poziomu gotowości do sukcesji w małopolskich firmach
  • wzmocnienie postaw przedsiębiorczych
  • rozwój wiedzy i umiejętności w temacie sukcesji
  • wsparcie wymiany doświadczeń i networkingu

Program Przedsiębiorcze Krakowianki

2022-08-11

Program Przedsiębiorcze Krakowianki to miejska inicjatywa, której celem jest wzmacnianie na rynku pracy pozycji kobiet oraz zbudowanie kompetencji wśród Krakowianek w zakresie zakładania i prowadzenia własnego biznesu.

Znajdź