Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Spotkanie z NGO w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22

W środę 7 lutego organizacje pozarządowe zajmujące się wspieraniem przedsiębiorczości, rewitalizacji i nauki spotkały się w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych z pracownikami Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK. Było to kolejne z cyklu spotkań podsumowujących współpracę NGO z Miastem.

Klaster Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 to jedno z tych miejsc na mapie Krakowa, którego celem jest m.in., które ma służyć takiej właśnie współpracy. Organizacje pozarządowe mogą korzystać z jego przestrzeni, tak na organizację szkoleń i konferencji, jak i pomieszczeń biurowych (TUTAJ więcej informacji na ten temat). Jednak wsparcie Urzędu dla NGO to także dofinansowanie w ramach Otwartych Konkursów Ofert i Małych Grantów oraz współorganizacja wydarzeń, a także działalność informacyjna i promocyjna. Miasto konsultuje także swoje działania z przedstawicielami NGO.

Środowe spotkanie służyło przede wszystkim podsumowaniu współpracy w roku 2023. Jej szczegóły przedstawia prezentacja na ten temat.

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2024-02-08
Data aktualizacji: 2024-02-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź