Nauka rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konferencja „Partnerstwo dla Innowacji” - poznaj ofertę technologiczną Politechniki Krakowskiej!

Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej we współpracy z Amerykańską Izbą Handlową i współudziale Konsulatu Generalnego USA w Krakowie zaprasza na Konferencję „Partnerstwo dla Innowacji” połączoną z jubileuszem swojego 25-lecia w czwartek 29 września. Można już rejestrować się na wydarzenie.

 

Podczas konferencji zaplanowano spotkania twórców rozwiązań z firmami potencjalnie zainteresowanymi technologiami. Przedstawiciel Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej przybliży uczestnikom nowy program – Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, a reprezentant Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej przedstawi możliwości finansowania przedsiębiorczości z programów ramowych UE. Równocześnie będzie można przeprowadzić indywidualne rozmowy z zespołami badawczymi Politechniki Krakowskiej, które dzięki wsparciu finansowemu projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0" przygotowały swoje technologie do wdrożenia.


Zapraszamy do zapoznania się z agendą konferencji i listą technologii, które będzie można poznać na spotkaniach z ich twórcami oraz do rejestracji pod linkiem:
https://www.transfer.edu.pl/pl/aktualnosci,10,konferencja-partnerstwo-dla-innowacji-poznaj-oferte-technologiczna-politechniki-krakowskiej-25-lecie-ctt-pk,1857.chtm?token=360ee79481e6f70960a09122bfce590d

pokaż metkę
Osoba publikująca: Magdalena Łukasik
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2022-08-31
Data aktualizacji: 2022-08-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź