Nauka rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Posiedzenie Rady Partnerów - 09.05.2023 r.

 

 

9 maja 2023 roku w Sali Lea Urzędu Miasta Krakowa odbyło się trzecie posiedzenie Rady Partnerów, w którym wzięli udział wskazani przedstawiciele sygnatariuszy umowy o współpracy na linii Kraków-Krakowski Ośrodek Naukowo-Akademicki. Spotkanie poprowadziła Katarzyna Wysocka, Dyrektor Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji.

W ramach realizacji założonej agendy, na spotkaniu odbyło się głosowanie nad wyborem nowych władz Rady. Na stanowisko Przewodniczącego został wybrany Pan dr hab. Piotr Buła, prof. UEK, Prorektor ds. Współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, natomiast na funkcję Wiceprzewodniczącego wybrany został Pan prof. dr hab. Piotr Jedynak, Prorektor ds. Polityki Kadrowej i Finansowej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W trakcie spotkania Kinga Drechny-Mucha, Dyrektor Centrum Promocji i Komunikacji UJ - zaproszona jako gość specjalny - omówiła harmonogram i stopień przygotowania do obchodów jubileuszu 550 urodzin Mikołaja Kopernika. Następnie przedstawione zostały przez Dyrektor Wysocką propozycje zadań w opracowywanym projekcie Programu Współpracy z Krakowskim Ośrodkiem Naukowo-Akademickim. Po prezentacji odbyła się dyskusja dot. projekty wraz z informacją o dalszych krokach dotyczących dokumentu.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Magdalena Łukasik
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2023-05-17
Data aktualizacji: 2023-05-17
Powrót