Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Szkolenia w IPH: październik/listopad

  • Webinar: Porozmawiajmy o przyszłości – nowoczesne technologie dla branży medycznej - 28 października
  • Webinar: Jak uniknąć problemów podczas zatrudniania cudzoziemców? - 9 listopada

 

 

 

Webinar: Porozmawiajmy o przyszłości – nowoczesne technologie dla branży medycznej - 28 października

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Porozmawiajmy o przyszłości – nowoczesne technologie dla branży medycznej”, który odbędzie się w dniu 28 października 2021 r. w godz. 10.00 – 12.00.

Zaproszenie adresowane jest do wszystkich firm zainteresowanych omawianą tematyką, w szczególności do przedsiębiorców z branży środków medycznych i kosmetycznych; jednostek medycznych (szpitali, zakładów rehabilitacyjnych, sanatoriów, oddziałów intensywnej terapii, opieki paliatywnej, hospicjów itp.); klienta biznesowego w zakresie świadczeń medycznych oraz klienta indywidualnego.

Celem spotkania jest przedstawienie rozwiązań medycznych, tj.: sposób wytwarzania aktywnego opatrunku; materac do monitorowania stanu pacjenta w opiece pielęgnacyjnej; urządzenie do stymulacji mięśni i rehabilitacji kręgosłupa.

Spotkanie poprowadzą naukowcy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie: prof. dr hab. inż. Jerzy Kwaśniewski oraz dr hab. inż. Marek Nocuń.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Więcej informacji i możliwość rezerwacji na stronie organizatora


Webinar: Jak uniknąć problemów podczas zatrudniania cudzoziemców? - 9 listopada

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Jak uniknąć problemów podczas zatrudniania cudzoziemców?”, który odbędzie się w dniu 9 listopada 2021 r. w godz. 10.00-11.30.

Webinar organizowany jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego koordynatorem w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. 

Zaproszenie do udziału skierowane jest do przedsiębiorców, którzy chcą zatrudnić bądź już zatrudniają cudzoziemców; przede wszystkim do działów kadr, menadżerów i osób zarządzających przedsiębiorstwem oraz wszystkich pracodawców zainteresowanych tematem.

Celem webinaru jest zdobycie wiedzy dotyczącej procesu zatrudniania cudzoziemców w praktyce, w tym pozyskania informacji na temat niezbędnych dokumentów oraz obowiązujących w tym zakresie przepisów prawnych.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji i możliwość rezerwacji miejsc na stronie organizatora

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2021-10-21
Data aktualizacji: 2021-10-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź