Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Spotkania biznesowe z węgierskimi firmami i startupami w Karpaczu

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza małopolskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w spotkaniach B2B z węgierskimi firmami i  startupami, zainteresowanymi nawiązaniem współpracy gospodarczej z firmami polskimi.

Spotkania organizowane przez Konsulat Generalny Węgier w Krakowie odbędą się podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu, który będzie miał miejsce w dniach  7-9.09.2021.

W spotkaniach biznesowych planowany jest udział ok. 80 węgierskich firm i startupów, reprezentujących szeroki zakres branżowy, m.in. :

drony, energetyka, handel,  produkcja konstrukcji metalowych i części budynków, Smart City, mikro mobilność, zrównoważony rozwój, gospodarka wodna, recykling, doradztwo teleinformatyczne, infrastruktura/logistyka, produkcja chemikaliów/detergentów/produkcja produktów kosmetycznych, odzysk odpadów szklanych, produkcja i handel produktami przyjaznymi środowisku, IT/IT rolnicze, rolnictwo/gospodarka glebowa/produkcja białka/ produkcja roślinna/smart agriculture/inteligentne rolnictwo/technologia rolnicza/produkcja agrochemiczna, analiza środowiskowa, testy żywności i leków, żywność, biotechnologia, technologie oczyszczania ścieków i uzdatniania wody, środowisko/gospodarka odpadami, rekultywacja środowiska, zrównoważony rozwój, produkcja sprzętu elektrycznego/inteligentne oświetlenie publiczne/oświetlenie do samochodów elektrycznych, budownictwo/budowa domów pływających/energia słoneczna, nauka, edukacja i wiele innych.

Więcej szczegółów o firmach węgierskich znajduje się w załączonym pliku (wraz z krótkim opisem ich działalności w j. polskim).

Firmy zainteresowane tym wydarzeniem, prosimy o potwierdzenie swego udziału, najpóźniej  do dnia 23.07.2021.

Forum Ekonomiczne to wyjątkowe na skalę europejską miejsce spotkań i dialogu o współczesnych perspektywach rozwoju gospodarczego, nie bez powodu nazywane „polskim Davos”.

Zgłoszenia oraz dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Deka
tel.: 12 428 92 55                         
e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2021-07-14
Data aktualizacji: 2021-07-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź