Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

CERIecon Playpark - nabór do projektu

Wydział Rozwoju Miasta UMK oraz Izba Przemysłowo Handlowa w Krakowie zapraszają krakowskie startupy do udziału w projekcie CERIecon Playpark. Oferujemy miejsce do prowadzenia działalności, wykwalifikowanych mentorów i ekspertów, cykl szkoleń i warsztatów, które pomogą w założeniu firmy i przygotowania jej do wprowadzenia na rynek. Okazję do uczestniczenia w międzynarodowych szkoleniach, treningach i wymianach ze startupami z Brna, Rijeki, Wenecji, Stuttgartu, Wiednia i Bratysławy.

Nabór trwa do 8 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona.

CERIecon Playpark jest realizowany w ramach: projektu CERIecon – „CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network”, realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Interreg Europa Środkowa (Central Europe). Gmina Miejska Kraków jest jednym z 14 partnerów projektu.

Program trwa 6 miesięcy i kończy się wielkim finałem, podczas którego krakowskie startupy mogą rywalizować ze startupami z innych części Europy. Pierwszy finał, który odbył się w lutym 2018 roku w Stuttgarcie wygrał krakowski startup przygotowywany przez naszych ekspertów!

Finały w Stuttgarcie

Playpark adresowany jest do start-upów oraz osób bądź stowarzyszeń, które chciałyby przekuć swój pomysł, projekt, prototyp, działanie itp. w ofertę biznesową, ale brakuje im doświadczenia bądź wiedzy w tym zakresie. Jeśli masz pomysł na taka innowację także możesz skorzystać z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci w jej dopracowaniu i skomercjalizowaniu. Szukamy nie tylko ofert biznesowych, ale także innowacji społecznych! Powstający w krakowskim Playparku startup innowacji społecznych dotarł podczas spotkania w Stuttgarcie do półfinału i zebrał wysokie oceny jury.

Koncepcja CERIecon Playpark ma na celu stworzenie optymalnego środowiska do generowania pomysłów, rozwoju, doskonalenia i przekształcania pomysłów w przedsiębiorców i młodych firmach w konkurencyjne i kompetentne organizacje gotowe na rynki i konkurentów.

Szkolenie rijeka

CERIecon Playpark udostępnia uczestnikom projektu przestrzeń (pomieszczenia) dla rozwoju pomysłów i zakładania przedsiębiorstw

Zaoferowane szkolenia obejmować będą m.in.:

  • zagadnienia związane z kreacją wizerunku oraz PR, z wykorzystaniem social media,
  • zagadnienia z produkcji i teorii IT;
  • wykorzystanie form wideo przy budowaniu marki i reklamie, wizualnej identyfikacji marki;
  • techniki sprzedaży i narzędzia wspomagające;
  • zagadnienia: jak rozmawiać z funduszami inwestycyjnymi;
  • zagadnienia związane z zarządzaniem procesem rekrutacyjnym;
  • podstawy prawne niezbędne przy zakładaniu działalności gospodarczej;
  • realia prawne na polskim i globalnym rynku towarów i usług;
  • sztukę negocjacji;

Szczegółowy program szkoleń i warsztatów uzależniony jest od ofert i zostanie przedstawiony uczestnikom projektu po zakończeniu procesu rekrutacji.

Do dyspozycji uczestników projektu zostaną także dodane specjalnie dla nich opracowane e-narzędzia umożliwiające nawiązywanie kontaktów z uczestnikami i ekspertami z innych krajów, a także prezentację projektów potencjalnym partnerom a może nawet inwestorom z całej UE.

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnione formularze prosimy wysyłać na adres e-mail: msp@um.krakow.pl. Pytania prosimy zgłaszać pod ten sam adres, bądź pod adres: office@b1.center.

Ilość miejsc ograniczona. Wybór ofert zakwalifikowanych do projektu zostanie dokonany po zamknięciu rekrutacji.

 

pokaż metkę
Autor: business.krakow.pl
Osoba publikująca: PAWEŁ MAJKA
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2018-03-02
Data aktualizacji: 2018-03-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź