Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Hackathon EU Sparks for Climate: European Citizens Hackathon Championship

Zapraszamy do udziału w hackathonie EU Sparks for Climate: European Citizens Hackathon Championship, który odbędzie się online w dniach 27-29 czerwca 2024 roku.

Zmiany klimatyczne są jednym z największych wyzwań naszych czasów i wpływają na każdy aspekt naszego życia. Hackathon EU Sparks for Climate to doskonała okazja, aby zaangażować się w realne działania na rzecz ochrony klimatu. Dzięki współpracy obywateli, badaczy i naukowców możemy opracować innowacyjne rozwiązania, które pomogą w walce z globalnym ociepleniem i jego skutkami.

Zapraszamy zarówno osoby zaangażowanych w działania środowiskowe, jak i badaczy, naukowców, innowatorów, którzy mogą zaproponować rozwiązania wyzwań klimatycznych w Polsce, Europie czy regionie.

Pula nagród, ufundowana przez Krakowski Park Technologiczny, dla trzech zwycięskich zespołów wynosi 5000 zł. Dodatkowo dwa z nich wezmą udział w finale UE, gdzie będą miały szansę na otrzymanie nagrody zespołowej w wysokości 5 000 EURO. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają wsparcie w kampanii crowdfundingowej, dostęp do sieci inwestorów i pomoc w rozwoju swojego rozwiązania.

Aby uzyskać więcej informacji i wziąć udział w programie, trzeba zarejestrować się na stronie: www.eusparks.eu. Hackathon odbywa się jest jednocześnie w 22 państwach Unii Europejskiej, w  Polsce za współorganizację odpowiada Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o.

Udział w hackathonie to również szansa na zdobycie cennego doświadczenia, nawiązanie nowych kontaktów i wsparcie w realizacji własnych projektów.

W razie pytań prosimy o kontakt z Ludmiłą Frydrych z Krakowskiego Parku Technologicznego: lfrydrych@kpt.krakow.pl

Czekamy na Was na EU Sparks for Climate: European Citizens Hackathon Championship!

Więcej informacji (prezentacja PowerPoint w języku angielskim)

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2024-06-12
Data aktualizacji: 2024-06-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź