Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dni Otwarte ASTOR 2023: Weekend z robotami

Zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 07-08.10.2023 w ASTOR Robotics Center i ASTOR Intralogistics Center (ul. Wrobela 3 i 5 w Krakowie).

Fot. Astor

To unikatowe doświadczenie dla rodzin, dzieci, uczniów i studentów - każdego, kto chce być bliżej nowoczesnych technologii.

Słodkie interakcje z robotem

To nie tylko okazja by z bliska przyjrzeć się jak pracują prawdziwe przemysłowe roboty. To przede wszystkim wyjątkowe święto interaktywnych atrakcji. Dni Otwarte ASTOR przeznaczone są dla wszystkich - rodzin, dzieci, uczniów i studentów. W dwóch krakowskich centrach robotowych ASTOR zobaczyć będzie można jak wygląda i praca, i zabawa z robotami. Czy możliwe jest zagrać z nimi w ping-ponga? Czy robot może podać żelki i inne słodycze? Jak zaprogramować go tak, by przeszedł skomplikowany labirynt?

To tylko część pytań, na które zwiedzający otrzymają odpowiedzi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Na najmłodszych gości czeka strefa zabaw, animacje oraz gry i konkursy z nagrodami. W krótką podróż zabierze ich robot mobilny, który na co dzień służy do przewożenia towarów i produktów w fabrykach. Na specjalnym stanowisku, pod okiem inżynierów, milusińscy będą mogli wygrawerować unikatowy brelok na przemysłowej frezarce. 

Atrakcje od Robotek i Wisła Kraków

W ramach wydarzenia, jeden z Partnerów dni otwartych – firma Robotek przygotowała warsztaty z programowania. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w grach piłkarskich organizowanych przez Wisłę Kraków.

Dni Kariery

Dni Otwarte ASTOR to także świetna okazja dla uczniów, którzy stoją przed wyborem swojej dalszej ścieżki edukacyjnej. Będą oni mogli porozmawiać z ekspertami z branży automatyki, robotyki, skonsultować swoje CV oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca z nowoczesnymi technologiami. 

Dni Otwarte ASTOR to okazja do nauki, wymiany doświadczeń i poszerzenia horyzontów.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

 

 

Źródło: ASTOR

pokaż metkę
Osoba publikująca: Dagmara Bobrowska-Dziduszko
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2023-09-21
Data aktualizacji: 2023-09-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź