Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konferencja „Krakow Metropolitan Area for Business 2”

Partnerstwo projektu "Krakow Metropolitan Area for Business 2 (KMA4Business)", Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. (Lider) i Fundacja Małopolska Izba Samorządowa (Partner), zapraszają na konferencję podsumowującą realizację projektu.

Konferencja odbędzie się 22 września 2023 r. w Domu Utopii – Międzynarodowe Centrum Empatii, os. Szkolne 26a w godz. 10-15.

Będzie ona doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania rezultatów projektu w którym prowadzono szereg działań w zakresie promocji gospodarczej Krakowa, Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego, Małopolski oraz wsparcia ich w dotarciu z ofertą gospodarczą do grona odbiorców w krajowym i międzynarodowym środowisku biznesowym. Będzie także przyczynkiem do dyskusji o tym, jakim miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej dla lokalnych przedsiębiorców i zewnętrznych inwestorów jest Kraków. Pozwoli też poznać plany władz regionalnych w zakresie wsparcia dla firm w kontekście dostępnych źródeł finansowania, ale i nowych trendów, wyzwań i modeli prowadzenia działalności gospodarczej. Podczas konferencji spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, na ile krakowskie i małopolskie firmy, środowiska biznesowe mogą włączyć się już we współpracę gospodarczą z firmami ukraińskimi w Polsce i świecie oraz w samej Ukrainie. 

Do udziału w konferencji zapraszamy przedsiębiorców z terenu Metropolii Krakowskiej, województwa małopolskiego, instytucje otoczenia biznesu oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem gospodarczym i promocją gospodarczą Małopolski.

Więcej informacji, w tym program konferencji i formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2023-09-19
Data aktualizacji: 2023-09-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź