Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Darmowa promocja rękodzieła podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku Głównym

Jesteś krakowskim rzemieślnikiem-amatorem, rękodzielnikiem, albo artystą, który chciałby zaprezentować i być może sprzedać swoje dzieła podczas Targów Bożonarodzeniowych na Rynku Głównym w Krakowie?

Urząd Miasta Krakowa we współpracy z organizatorami Targów, specjalnie dla Ciebie oferuje unikalną okazję udziału Targach za darmo.

Jedno stoisko (6 m²) zostanie udostępnione bez żadnych opłat dla wytwórców, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. Umożliwiamy prezentację i sprzedaż towarów na jednym z największych Targów Świątecznych w Europie.

Jarmark odbywać się będzie w dniach od 24 listopada 2023 roku do 1 stycznia 2024 r. Rękodzielnicy, którzy zgłoszą się do udziału w wydarzeniu w ramach wspólnej akcji UMK i Artim, będą mogli uzgodnić termin swojego udziału bezpośrednio z organizatorem. Zgłoszenie nie oznacza konieczności uczestnictwa w Jarmarku przez cały czas jego trwania. Dni wystawiennicze będą udostępniane w zależności od liczby zgłoszeń.

Mile widziane byłoby prowadzenie podczas Targów warsztatów dla zainteresowanych.

Oferta nie jest adresowana dla firm, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wytwórców (także amatorów) branży spożywczej.

Zgłoszenia przyjmuje od 29 sierpnia do 30 września 2023 Artim. Sp. z.o.o.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do kontaktu: 12 421 67 12

Dokładne informacje na stronie: https://www.kiermasze.com.pl/ .

Особи, які не володіють польською мовою, можуть звернутися до Пункту обслуговування підприємців на вул. Zabłocie 22 у Кракові (7:40-15:30), де їм допоможуть у заповненні анкети.

Zasady udziału w Targach

Formularz Zgłoszenia

Informacje dodatkowe

pokaż metkę
Autor: cwp
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2023-08-29
Data aktualizacji: 2023-09-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź