Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie

Szukasz pracy? Myślisz nad zmianą obecnego zatrudnienia? 10 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic do wzięcia udziału w jednych z największych bezpłatnych Targów Pracy i Przedsiębiorczości!

 

Organizatorami wydarzenia są Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa. 

Targi odbywać się będą w hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.  Na odwiedzających czekać będą trzy specjalne strefy tematyczne.

Przyjdź do strefy wystawienniczej, gdzie będziesz mógł porozmawiać z przedstawicielami firm poszukujących osób do pracy. To również miejsce, w którym wspólnie z doradcą zawodowym określisz swoje mocne i słabe strony oraz skonsultujesz dokumenty aplikacyjne.

W strefie przedsiębiorczości, skierowanej przede wszystkim do przedsiębiorców, pracodawców i osób planujących otwarcie działalności gospodarczej, odbywać się będą konsultacje indywidualne z ekspertami z takich jednostek jak: Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwowa Inspekcja Pracy, Wydział ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Punkt Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa.

Przygotowaliśmy dla Ciebie także specjalną strefę warsztatową, w której zaplanowaliśmy szereg warsztatów podnoszących szeroko rozumiane kompetencje biznesowe. Eksperci z fundacji Kraków Miastem Startupów przeprowadzą szkolenia z zakresu marketingu, zarządzania projektami, pozyskiwania partnerów czy wystąpień publicznych. 

Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby rozwoju kompetencji młodzieży, odbędzie się hackathon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Szczegółowy program warsztatów oraz harmonogram i opis całego wydarzenia znajdziesz na stronie internetowej: 
www.targiaktywnosci.com.pl

Zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/736963474877855

Nie przegap okazji i przyjdź na bezpłatne Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”!

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie 2023

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2023-04-28
Data aktualizacji: 2023-05-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź