Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Bank Pomysłów - aplikacja

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków? Stworzenie nowych miejsc rekreacji, organizacja wydarzeń kulturalnych, możliwość spędzania wolnego czasu, stacje napraw rowerów, budowa chodników czy  przejść dla pieszych. Chcesz podpowiedzieć innym co można zrobić w Twojej okolicy?

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia wraz z Wydziałem Geodezji UMK przygotował aplikację o nazwie „Bank pomysłów”, w której mieszkańcy mogą zgłaszać propozycje zmian we wspólnej przestrzeni miejskiej. Są one potem widoczne w formie ogólnodostępnej mapy z zaznaczonymi punktami, zawierającymi krótkie opisy pomysłów i oczekiwań nadesłanych przez mieszkańców. Co ważne, z przesłanych pomysłów skorzystać może każdy zainteresowany przygotowaniem propozycji zadania w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa czy inicjatywy lokalnej.

Wejdź na stronę: https://msip.krakow.pl  w zakładce APLIKACJE znajdziesz BANK POMYSŁÓW- aplikacja, wypełnij ankietę i prześlij do nas swój pomysł, który stanie się inspiracją dla innych.

Pamiętaj! Bank Pomysłów to narzędzie umożliwiające zebranie pomysłów mieszkańców, które mogą stać się pierwszym krokiem zmian w Twojej okolicy. Po więcej wejdź na https://obywatelski.krakow.pl/ już dziś

 

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2023-01-24
Data aktualizacji: 2023-01-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź