Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

IX Polski Kongres Przedsiębiorczości

Rozwój, nowoczesność, przyszłość – czas na Kongres

IX Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Krakowie.

Fot. mat. prasowe

Podczas tegorocznej edycji organizatorzy szczególny nacisk położą na rolę samorządu w Polsce, biznes XXI wieku oraz nowe oblicze innowacyjnej nauki.

Wydarzenie obejmować będzie ponad 20 paneli dyskusyjnych, 200 prelegentów i 2 tysiące  uczestników. Całość transmitowana będzie także online.

Kongres od 10 lat wpływa na działania polskich przedsiębiorców, naukowców
i samorządowców. Rozwój gospodarczy, inwestycje, innowacje oraz nowe projekty zwiększają jego prestiż. Interdyscyplinarność daje szansę na realne efekty i przyczynia się do komercjalizacji projektów i badań partnerów.

Stojąc przed wyzwaniem odbudowy światowej gospodarki, takie wydarzenie jak Polski Kongres Przedsiębiorczości stanowi rzeczywiste wsparcie dla rozwoju gospodarki.

Odkryj Małopolskę

Już drugi raz Polski Kongres Przedsiębiorczości zawita do województwa małopolskiego, które jest głównym Partnerem Wydarzenia. Natomiast do jednego z najstarszych miast w Polsce zaprasza Gospodarz Miasto Kraków. Dzięki współpracy z Marszałkiem województwa – Witoldem Kozłowskim oraz Jackiem Majchrowskim – Prezydentem Krakowa, nadchodząca edycja ponownie odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Obiekt, w którym przez dwa dni będzie odbywał się kongres znajduje się w samym sercu miasta. Z przeszklonego holu rozpościera się widok na Zamek Królewski w Krakowie i wiślane bulwary. Dzięki swojej lokalizacji oraz wielofunkcyjności Centrum Kongresowe ICE mianowane jest biznesową i kulturalną wizytówką miasta.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, a także do obejrzenia zaproszenia na IX Polski Kongres Przedsiębiorczości Zastępcy Prezydenta Krakowa - Pana Jerzego Muzyka.

Znajdziesz nas w social mediach:

Facebook - Polski Kongres Przedsiębiorczości

LinkedIn - Polska Agencja Przedsiębiorczości

Instagram - Polska Agencja Przedsiębiorczości

YouTube - Polska Agencja Przedsiębiorczości

Link do strony kongresu: https://polskikongres.pl/

pokaż metkę
Osoba publikująca: Agnieszka Stasiak
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2022-11-07
Data aktualizacji: 2022-11-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź