Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowski Pracodawca Roku 2021 - weź udział w konkursie

Rozpoczął się nabór do tegorocznej edycji konkursu „Krakowski Pracodawca Roku 2021". Jego celem jest wyróżnienie krakowskich pracodawców, tworzących pozytywny wizerunek Miasta Krakowa, którym udało się zbudować mądrą politykę zatrudnienia, otwartą na potrzeby pracowników.

Udział w konkursie to dla krakowskich pracodawców szansa na zaprezentowanie firmy oraz funkcjonujących w niej działań i procedur, które przyczyniają się do budowania przyjaznego miejsca pracy, w którym pracownicy chcą, a nie tylko muszą pracować każdego dnia.


Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach:
- Pracodawca Roku 2021 – Nagroda Główna – dla pracodawców, którzy wykazują się polityką personalną otwartą na wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, a także dbają o rozwój osobisty i zawodowy pracowników,
- Pracodawca Roku 2021 Przyjazny Cudzoziemcom – dla pracodawców, którzy szerzą ideę współpracy i partnerstwa, tolerancji i braku dyskryminacji ze względu na narodowość,
- Pracodawca Roku 2021 Przyjazny Osobom z Niepełnosprawnością – dla pracodawców, którzy szerzą ideę współpracy i partnerstwa, tolerancji i braku dyskryminacji ze względu na niepełnosprawność.

Konkurs przeznaczony jest dla pracodawców, którzy posiadają siedzibę lub oddział na terenie Miasta Krakowa, a także nie mają zaległości w opłacaniu podatków i opłat oraz składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. W kategorii Pracodawca Przyjazny Cudzoziemcom do konkursu kwalifikowani będą pracodawcy zatrudniający co najmniej 3 obcokrajowców. W przypadku chęci ubiegania się o nagrodę w kategorii Pracodawca Przyjazny Osobom z Niepełnosprawnością w przedsiębiorstwie zatrudniona musi być co najmniej jedna osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie GUP

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2022-09-01
Data aktualizacji: 2022-09-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź